مشاهده مشخصات کالا كد کالا: INTOMR

عمرنامه(سررسیدی برای چهل سال)

مرجعی جهت برنامه ریزی برنامه های دراز مدت هر شخص در طول زندگی همین الان بخرید -قیمت :60,000 تومان مقایسه محصولات
عمرنامه(سررسیدی برای چهل سال)
 • عمرنامه(سررسیدی برای چهل سال)
 • عمرنامه(سررسیدی برای چهل سال)
 • عُمر نِگار دفتری است حاوی یک سررسید 40 ساله و همچنین حاوی فرم ها و جداولی مخصوص برای نوشتن کلیه اطلاعات مهم هر شخص برای تمام زندگیش که می تواند به عنوان کاملترین مرجع جهت ثبت ، برنامه ریزی و مدیریت کلیه امور مهم زندگی در طول زندگی هر فرد باشد که برای برنامه ریزی و مدیریت برنامه های دراز مدت وی حتی برای 40 سال آینده نیز کاربرد دارد.
  اگر می خواهید واقعا در طول زندگی خود هیچ چیز را حتی برای یک بار به فراموشی نسپرید و هیچ موقع به دلیل فراموشی امور قابل اجرایتان دچار خسارت های متعددی نگردید به شما توصیه می کنیم از عُمر نِگار استفاده کنید.
  عُمر نِگار برای اولین بار در جهان توسط این موسسه طراحی و راهی بازار نشر شده است و یکی از اهداف اصلی مولف آن متمرکز نمودن کلیه اطلاعات مهم هر شخص در طول زندگی در یک جای مشخص و همچنین ایجاد نظم و برنامه ریزی در زندگی انسان هاست.
  عُمر نِگار می تواند به عنوان دفتر حساب و کتاب مالی، دفتر خاطرات ، دفتر اسناد و املاک ، سر رسید 40 ساله ، دفتر دارائی ها ، دفتر برنامه ریزی ، دفتر کنترل داروئی و پزشکی و دفتری برای دیگر اهداف زندگی اشخاص استفاده شود.
  با توجه به نوع طراحی عُمر نِگار ، می توان از آن برای تمام سنین در هر درجه تحصیلی و یا شغلی ، بازنشسته ، خانه دار و غیره که باشند از آن بهره جست. موظف کردن کارکنان سازمانها به استفاده از آن که امور جاری و قابل انجام شرکت در آینده را در آن ثبت نمایند، بزرگترین سرمایه برای هر شرکت محسوب شده و در اینصورت با رفتن کارکنان از سازمان کارهای شرکت متوقف نشده و شرکت/سازمان دچار خسارت نخواهد شد.
  عمرنامه می تواند میراث ما برای آیندگان خانواده و کشورمان نیز باشد. بسیار حیف خواهد بود اگر افراد لایق و دانشمند و موفقی در طول زندگی بشر پا به عرصه زندگی گذاشته و بدون ثبت مسائل مهم و آموزنده خود دار فانی را ترک نمایند. عُمر نِگار درکنار این همه فواید بی نظیر از قیمتی بسیار اندک برخوردار است.

  قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.

  محصولات مرتبط

  Scroll To Top