مشاهده مشخصات کالا كد کالا: organizer-box1

جعبه نظم دهنده لوازم خیاطی

جعبه نظم دهنده لوازم ریز، لباس زیر، لوازم آرایش، لوازم خیاطی و لوازم تحریر همین الان بخرید -قیمت :15,000 تومان مقایسه محصولات
جعبه نظم دهنده لوازم خیاطی
 • جعبه نظم دهنده لوازم خیاطی
 • جعبه نظم دهنده لوازم خیاطی
 • جعبه نظم دهنده لوازم خیاطی
 • جعبه نظم دهنده لوازم خیاطی
 • جعبه نظم دهنده لوازم خیاطی
 • جعبه های نظم دهنده در هر خانه ای بسیار کاربردی هستند انواع و اقسام این باکس ها با رنگها و مدلهای مختلف در بازار موجود است که همگی به عنوان نظم دهنده لوازم ریز و درشت استفاده می شوند.


  http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/sak1.jpg  محصولی که به شما معرفی می نماییم جعبه نظم دهنده لوازم ریز است که می توانید از آن به عنوان جاجورابی و یا برای نظم و ترتیب دادن به لباسهای کوچک مانند لباس زیر استفاده کنید. ابعاد این ساک 10 × 15 × 21 سانتیمتر است و مناسب جوراب، لباس زیر، لوازم آرایشی و بهداشتی، گیره و گل سر، برس و برس پیچ، لوازم تحریر و... است.
  درب جعبه پارچه ای چسبی است و بصورت کامل بسته می شود و لوازم شما تمیز و دور از گرد و خاک باقی می مانند. پارچه رویی جعبه طرح چارخونه رنگی دارد و برای قرار دادن در کمد لباسها بسیار شیک و فانتزی است.  http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/sak5.jpg

  این باکس پارچه ای، نظم دهنده خوبی برای لوازم ریز است و کمد و کشوهای شما را مرتب نگه میدارد. همچنین قابل شستشوست و در صورت نیاز می توانید با یک برس نرم و مایع شستشو ملایم آن را شستشو دهید.


  http://tehranforosh.ir/14/Images/843/Large/sak4.jpg

  قیمت: 15000 تومان
  خرید جعبه نظم دهنده لوازم خیاطی

  جعبه نظم دهنده جاجورابی سبک وتاشوست و می توانید در سفرها آن را همراه خود ببرید.


  باکس نظم دهنده دارای سه رنگ گل بهی، زرشکی و قهوه ای است.
  در قسمت پیغام رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

  قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.

  محصولات مرتبط

  Scroll To Top